KONTAKT

NAPRAWA, SERWIS, SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ DO BIURA

ul. Słonecznikowa 6 b 42-224 Częstochowa

Telefony

tel. 793 900 878
034 322 74 41
e-mail: info@naprawadrukarek.pl

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług. Jesteśmy dostępni dla naszych Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00

Zapewniamy Państwu fachową obsługę przez profesjonalny zespół pracowników technicznych, jak również wykwalifikowaną kadrę sprzedawców i doradców.

Zespół naszych pracowników zapewni Państwu profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemów dotyczących kwestii technicznych. Gwarantujemy także pomoc przy doborze odpowiedniego urządzenia, a także materiałów eksploatacyjnych, opcji i części do niego.

Nasz serwis posiada szeroko zakrojone pozytywne relacje nawiązywane w trakcie ponad 20 lat pracy, które zapewniają Państwu pomoc serwisową na terenie całego kraju oraz dostęp do wszystkich materiałów eksploatacyjnych, opcji i części.

W trosce o sprawną obsługę otworzyliśmy punkt zdawczy, w którym możecie Państwo zostawić do naprawy swoje mniejsze urządzenia (laptopy, małe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne). Punkt zdawczy znajduje się w Częstochowie, przy ul. al. Wolności 4 (budynek DH Centrum obok restauracji MacDonald’s) na poziomie -1 za pracownią złotniczą. Przed oddaniem urządzenia do naprawy prosimy pobrać i uzupełnić formularz zgłoszenia serwisowego oraz załączyć go do urządzenia. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Jesteśmy aktywni na portalach społecznościowych. Znajdziecie nas Państwo między innymi na Facebooku, Twitterze i Pintereście, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach i ciekawostkach ze świata urządzeń biurowych.

Oprócz usług związanych z serwisem i naprawami, prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz internetową. Oferowane przez nas produkty znajdziecie Państwo na stronie www.agapo.pl