serwis ploterów

Serwis ploterów zapewnia Państwu sprawną naprawę ploterów w Częstochowie i okolicach. Dokonujemy wszelkiego rodzaju napraw pogwarancyjnych, które obejmują wszystkie typy i modele ploterów i laminatorów. W trakcie prowadzonej działalności doskonale poznaliśmy większość dostępnych na rynku wielkoformatowych urządzeń drukujących.

Przeprowadzamy instalację, kalibrację, zmiany atramentów i szereg innych czynności związanych z usprawnieniem i optymalizacją działania urządzenia. Dokonujemy istotnych, szczególnie w przypadku ploterów, przeglądów okresowych i konserwacji.

Mamy stały dostęp do oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych, co gwarantuje sprawną obsługę i szybki serwis wszystkich ploterów.

Cenimy Państwa czas, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Służymy specjalistyczną poradą telefoniczną oraz rzetelnie wykonaną usługą. Zapewniamy błyskawiczną reakcję na zgłoszenie i krótki czas dojazdu do Klienta. 

Z Państwa opinii wynika, że nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do innych serwisów. Cieszymy się, że pojawia się coraz większe grono osób, które nam zaufały i powierzyły swoje urządzenie. Dziękujemy!

Podstawowe czynności związane z serwisem ploterów:

 • konserwacja i czyszczenie wnętrza oraz obudowy plotera
 • udrożnianie lub wymiana głowic
 • wymiana gilotyny 
 • wymiana paska napędu
 • czyszczenie oraz wymiana stacji serwisowej
 • wymiana taśm sygnałowych

Gwarantujemy:

 • krótki czas reakcji na wezwanie serwisowe
 • bezpłatny dojazd do Klienta na terenie miasta Częstochowa
 • bezpłatną ekspertyzę techniczną oraz wycenę kosztów usługi
 • montaż, uruchomienie urządzeń oraz szkolenie z zakresu obsługi
 • sprzedaż nowych i używanych ploterów
 • możliwość podpisania stałej umowy serwisowej
 • profesjonalne doradztwo techniczne

Specyfika pracy plotera

Wielkoformatowe urządzenia drukujące to sprzęty wyposażone w mnóstwo elementów ulegających szybkiemu zużyciu i najczęściej poddawane są bardzo intensywnej eksploatacji. W przypadku tych urządzeń rekomenduje się odpowiedni serwis, a biorąc pod uwagę, że są to sprzęty dużej wartości, należy dbać o nie zdecydowanie bardziej niż o standardowe drukarki.

Plotery wymagają konsekwentnego zgłaszania przeglądów – jest to konieczne dla sprawnej pracy i uniknięcia niespodziewanych przestojów w firmie. Systematyczna kontrola plotera pozwoli na wczesne wykrycie nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu.

Z doświadczenia wiemy, że zdarzają się Klienci, którzy stronią od regularnych przeglądów i zlecają ich wykonywanie dopiero w momencie, gdy pojawia się jakaś większa awaria. Niestety, takie działania powodują najczęściej zwielokrotnione straty dla firmy, których można było wcześniej uniknąć. 

Zalecamy przeglądy techniczne i konserwacje bieżące wykonywane cyklicznie – dla stałych Klientów ceny ustalamy indywidualnie.

Tylko stały serwis jest w stanie zmniejszyć awaryjność urządzenie lub całkowicie uniknąć niektórych problemów technicznych oraz związanych z nimi przestojów.

Nowe sprzęty oraz wszelkie materiały eksploatacyjne znajdziecie Państwo pod adresem: www.agapo.pl

Obsługujemy firmy, instytucje państwowe (urzędy, szkoły, szpitale, biblioteki) oraz osoby prywatne.

Koszt diagnostyki w naszej firmie waha się od 20 zł w górę – w przypadku zlecenia naprawy Klient nie ponosi kosztów z tytułu wykonania diagnostyki!

serwis ploterów