serwis ploterów

Ploter jest komputerowym urządzeniem peryferyjnym, dzięki któremu możliwe jest naniesienie obrazu na dużą, płaską powierzchnię. Wymagająca oraz intensywna eksploatacja tego urządzenia m.in. w branży reklamowej, fotograficznej i w biurach architektonicznych, może prowadzić do awarii, bądź zużycia poszczególnych części sprzętu.

Sprawne usunięcie usterki – naprawa ploterów

Oferujemy naszym klientom serwis ploterów, gwarantując profesjonalny przegląd, naprawę i konserwację wszystkich jego elementów. Nasza wiedza i doświadczenie na rynku, umożliwiają nam szybką weryfikację nieprawidłowości i usunięcie usterki. Na uwadze mamy również długi i satysfakcjonujący proces eksploatacji ploterów po serwisie, dlatego podczas serwisowania i naprawy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone części. Nasze usługi wyróżnia nie tylko precyzja, ale również czas. Terminowość i szybkość reagowania na zgłoszenia serwisowe, to bez wątpienia atut doceniany przez naszych klientów. Ponadto wykonujemy usługi zazwyczaj na miejscu, co znacząco skraca czas naprawy. Realizujemy zlecenia od małych, dużych i średnich przedsiębiorstw. Pracownicy naszego serwisu są doceniani za kompetencje i fachowe doradztwo na każdym etapie serwisowania ploterów oraz ich konserwacji. Możesz być pewien, że naprawa ploterów w naszym serwisie to najlepszy wybór!

Z Państwa opinii wynika, że nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do innych serwisów. Cieszymy się, że pojawia się coraz większe grono osób, które nam zaufały i powierzyły swoje urządzenie. Dziękujemy!

Podstawowe czynności związane z serwisem ploterów:

 • konserwacja i czyszczenie wnętrza oraz obudowy plotera
 • udrożnianie lub wymiana głowic
 • wymiana gilotyny 
 • wymiana paska napędu
 • czyszczenie oraz wymiana stacji serwisowej
 • wymiana taśm sygnałowych

Gwarantujemy:

 • krótki czas reakcji na wezwanie serwisowe
 • bezpłatny dojazd do Klienta na terenie miasta Częstochowa
 • bezpłatną ekspertyzę techniczną oraz wycenę kosztów usługi
 • montaż, uruchomienie urządzeń oraz szkolenie z zakresu obsługi
 • sprzedaż nowych i używanych ploterów
 • możliwość podpisania stałej umowy serwisowej
 • profesjonalne doradztwo techniczne

Specyfika pracy plotera

Wielkoformatowe urządzenia drukujące to sprzęty wyposażone w mnóstwo elementów ulegających szybkiemu zużyciu i najczęściej poddawane są bardzo intensywnej eksploatacji. W przypadku tych urządzeń rekomenduje się odpowiedni serwis, a biorąc pod uwagę, że są to sprzęty dużej wartości, należy dbać o nie zdecydowanie bardziej niż o standardowe drukarki.

Plotery wymagają konsekwentnego zgłaszania przeglądów – jest to konieczne dla sprawnej pracy i uniknięcia niespodziewanych przestojów w firmie. Systematyczna kontrola plotera pozwoli na wczesne wykrycie nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu.

Z doświadczenia wiemy, że zdarzają się Klienci, którzy stronią od regularnych przeglądów i zlecają ich wykonywanie dopiero w momencie, gdy pojawia się jakaś większa awaria. Niestety, takie działania powodują najczęściej zwielokrotnione straty dla firmy, których można było wcześniej uniknąć.

Zalecamy przeglądy techniczne i konserwacje bieżące wykonywane cyklicznie – dla stałych Klientów ceny ustalamy indywidualnie.

Tylko stały serwis jest w stanie zmniejszyć awaryjność urządzenie lub całkowicie uniknąć niektórych problemów technicznych oraz związanych z nimi przestojów.

Szybkość i doświadczenie – serwis ploterów

Zaletą proponowanego serwisu ploterów są nasi specjaliści. Wciąż inwestujemy w rozwój kadry, aby móc zapewnić najwyższe standardy obsługi. Technicy o wysokich umiejętnościach potwierdzonych stosownymi certyfikatami, doskonale znajdą się na ploterach znanych i cenionych marek. Realizujemy zlecenia serwisu ploterów w oparciu o wiedzę na temat konkretnych urządzeń, a także z uwzględnieniem modeli i kolejnych edycji tego profesjonalnego sprzętu drukującego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło naszemu zespołowi poznać różnorodne przyczyny uszkodzeń, dzięki czemu obsługa serwisowa szybko weryfikuje problem, znajdując optymalne rozwiązanie przywracające sprawność ploterów w możliwie jak najkrótszym czasie. Wykonujemy wszystkie czynności wchodzące w skład przeglądu ploterów, ich czyszczenia, a także kompleksowej konserwacji podzespołów. Nasz serwis znajduje się w Częstochowie.

Nowe sprzęty oraz wszelkie materiały eksploatacyjne znajdziecie Państwo pod adresem: www.agapo.pl

Obsługujemy firmy, instytucje państwowe (urzędy, szkoły, szpitale, biblioteki) oraz osoby prywatne.

Koszt diagnostyki w naszej firmie waha się od 20 zł w górę – w przypadku zlecenia naprawy Klient nie ponosi kosztów z tytułu wykonania diagnostyki!

serwis ploterów