Sharp BP-10C20 20C20 20C25

Sharp BP-10C20 20C20 20C25

Sharp BP-10C20 20C20 20C25

Najnowsze wielofunkcyjne urządzenia dla mniejszych biur oferujące kolorowe skanowanie oraz drukowanie. Urządzenia pracują w sieci, pozwalają na wydruk ze sprzętów mobilnych i zapewniają szybką pracę z dokumentami.

W ofercie marki Sharp już od dawna brakowało urządzeń, które spełniałyby wymogi małego biura. Firma mocno postawiła na duże rozwiązania, ale na szczęście zaczęła również doceniać mniejszy segment rynku.

Sharp BP-10C20 20C20 20C25 - główne cechy nowej serii kserokopiarek Sharp

 • Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 poziomu podstawowego, o
  prędkości 20 stron na minutę i rozdzielczości drukowania 600 x 600
  dpi
 • Kompaktowa, sześcienna konstrukcja o najmniejszej zajmowanej
  powierzchni*¹ wśród urządzeń A3 dostępnych na rynku
 • Kolorowe skanowanie sieciowe z funkcją skanowania do wielu
  odbiorców
 • Panel sterowania z regulowanym kątem pochylenia i 4-calowym,
  5-liniowym czarno-białym wyświetlaczem LCD
 • Czerwone i zielone wskaźniki LED informują użytkowników z
  odległości o stanie urządzenia/statusie zadania
 • Standardowa kaseta na papier oraz uniwersalny podajnik boczny
  obsługują szeroka gamę formatów papieru, w tym A6 i A3W
 • Port USB znajdujący się z przodu urządzenia wielofunkcyjnego ułatwia
  drukowanie z pamięci USB i skanowanie do pamięci USB
 • Funkcja kopiowania kart identyfikacyjnych z dedykowanym
  przyciskiem umożliwia łatwe kopiowanie obu stron karty na jednej
  stronie kartki papieru
 • Opcjonalna komunikacja bezprzewodowa zapewnia łatwy dostęp z
  urządzeń przenośnych i elastyczne rozmieszczenie urządzeń
  wielofunkcyjnych
 • Aplikacja druku mobilnego Sharpdesk Mobile*³ umożliwia
  drukowanie plików z urządzenia przenośnego
 • Bezpośrednie drukowanie plików PDF/TIFF/JPEG
 • Kontroluj i zarządzaj drukarkami sieciowymi centralnie za pomocą
  programu SRDM (Sharp Remote Device Manager)
Sharp BP-10C20 20C20 20C25 - panel

Sharp BP-10C20 20C20 20C25 - panel

Intuicyjna obsługa nowej serii urządzeń Sharp BP-10C20 20C20 20C25 zapewniona dzięki wygodnemu i przejrzystemu panelowi.

Sharp BP-10C20 20C20 20C25 - porównanie modeli

Sharp BP-10C20 20C20 20C25 - porównanie modeli

Tabela prezentuje różnice pomiędzy prezentowanymi modelami.

Seria nowych urządzeń przeznaczonych dla małych grup roboczych umożliwia szybkie i łatwe wykonywanie codziennych zadań, od prostego drukowania, przez skanowanie po udostępnianie i dzielenie plików w sieci.

Praca z dokumentami jest niezwykle prosta, a sama obsługa urządzenia bardzo intuicyjna. Obsługiwany format papieru A3 wesprze Cię w pracy z arkuszami większego formatu.

Obudowa urządzenia została zaprojektowana w sposób, który umożliwia jego umieszczenie w dowolnym miejscu w biurze. Do jego umiejscowienia nie jest potrzebna podstawa – może stać nawet na biurku. Jest to jedno z najmniejszych tego typu rozwiązań na rynku i śmiało może konkurować choćby z modelem popularnego Xerox SC2020.

Kserokopiarki ciekawie prezentują się także z zewnątrz. Połączenie dwóch odcieni szarości jest już nam co prawda dobrze znane, ale świadczy o firmie, że postanowiła dostosować się do aktualnych trendów panujących na rynku urządzeń biurowych.

Port USB znajdujący się z przodu urządzenia ułatwia drukowanie dokumentów z pamięci USB i skanowanie do pamięci USB. Opcjonalny modem bezprzewodowej sieci LAN umożliwia podłączenie urządzenia wielofunkcyjnego do dowolnego urządzenia obsługującego komunikację Wi-Fi, dzięki czemu każdy może drukować lub skanować dokumenty bezpośrednio ze swojego smartfona, tabletu lub komputera za pomocą aplikacji AirPrint, Google Cloud Print lub Sharpdesk Mobile.

Digitalizacja i udostępnianie informacji jest szybkie i proste. Dokumenty można również skanować i zapisywać dla wielu odbiorców.

Aby zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność pracy modele BP-10C20, 20C20 oraz 20C25 pozwalają kopiować dwie strony dokumentu tożsamości na jednej stronie w łatwy sposób, a także umożliwiają automatyczny obrót i sortowanie wielostronicowych kopii dokumentów w zestawy.

Drukowanie w najnowszej serii kopiarek Sharp odbywa się w zależności od urządzenia z prędkością od 20 do 25 stron na minutę. Dodatkowo każdy z modeli został wyposażony w standardową pojemność papieru 350 kartek, którą można zwiększyć do 1850 kartek. 4-calowy, 5-liniowy panel sterowania LCD można odchylać w celu ułatwienia podglądu, a wskaźniki stanu urządzenia umożliwiają sprawdzenie stanu urządzenia i status zadania, nawet z odległości.

Wszystkie z prezentowanych tutaj urządzeń wielofunkcyjnych firmy Sharp, wyposażono w szereg funkcji ochrony danych zaprojektowanych z myślą o ochronie dokumentów, np. identyfikacja użytkownika/urządzenia i zaawansowane szyfrowanie danych w sieci.

Urządzenia Sharp BP-10C20 20C20 20C25 dostępne w sprzedaży na www.agapo.pl

1 komentarz do “Sharp BP-10C20 20C20 20C25

Dodaj komentarz