WAŻNE!!!
Prosimy bardzo klientów aby przynosząc urządzenie na serwis PC-NET dostosowali się do poniższych wytycznych:
DRUKARKI:
prosimy dostarczyć razem z tuszem/tonerem oraz zasilaczem, urządzenie transportować w pozycji poziomej.
TABLET/TELEFON:
wyciągnąć karty SIM oraz PAMIĘCI, dokonać kopii danych jeśli jest taka możliwość, dostarczyć urządzenie z naładowaną baterią i ładowarką.
KOMPUTER PC/Laptop:
dokonać kopii danych jeśli jest taka możliwość, dostarczyć urządzenie z naładowaną baterią i ładowarką.
Wyślij Napisz do nas... Wyślij
Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa Serwis laptopow tabletow Częstochowa

Serwis ploterów

tel. +48 34 322 74 41 kom. +48 602 614 637 www.pc-net.pl www.agapo.pl
CZĘSTOCHOWA DOBRY SERWIS!

Serwis ploterów PC-NET zapewnia szybką i sprawną naprawę ploterów drukujących w Częstochowa. 

Dokonujemy wszelkiego rodzaju napraw pogwarancyjnych, obejmujących wszystkie typy i modele  ploterów i laminatorów. Żadne urządzenie drukujące wielkoformatowe nie ma przed nami tajemnic. Przeprowadzamy instalacje ploterów, kalibracje, zmiany atramentów i wiele innych usług wymaganych do sprawnego i efektywnego działania urządzenia. Dokonujemy tak ważnych dla żywotności urządzeń przeglądów okresowych i konserwacji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ceniąc jego czas i zaufanie jakim obdarzył nasz serwis powierzając nam urządzenie. Może on liczyć na kompetentną poradę telefoniczną i rzetelnie wykonaną usługę serwisową. Zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenie i krótki czas dojazdu do klienta. A nasze ceny są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych serwisów.

Mamy dostęp do praktycznie wszystkich części zamiennych, oryginalnych i alternatywnych, co znacznie skraca czas naprawy.

ploter

Gwarantujemy:

  • krótki czas reakcji na wezwanie serwisowe
  • bezpłatny dojazd serwisanta na terenie miasta
  • bezpłatną ekspertyzę techniczną oraz wycenę kosztów usługi
  • montaż, uruchomienie urządzeń oraz szkolenie obsługi
  • sprzedaż ploterów nowych oraz używanych
  • dostawa materiałów eksploatacyjnych
  • możliwość podpisania stałej umowy serwisowej
  • doradztwo techniczne


Dysponujemy odpowiednia wiedzą techniczną oraz doświadczeniem (ponad 20 lat praktyki) w zakresie wyżej wymienionych prac.
Każda naprawa objęta jest gwarancją.

Plotery - urządzenia drukujące dużego formatu wymagają jak każdy sprzęt odpowiedniego serwisu, zważywszy na to że są to urządzenia o znacznej wartości należy dbać o nie bardziej niż o standardowe drukarki.

Zalecamy przeglądy techniczne i konserwacje bieżące  wykonywanie cyklicznie - dla stałych klientów ceny uzgadnianie indywidualnie.

Tylko stały serwis plotera jest wstanie zmniejszyć jego awaryjność, ( wydłużyć czas pracy między awariami ) całkowicie uniknąć niektórych awarii i przestojów z nimi związanych.

Script logo